Skarby Serowara


Produkt chłodniczy Produkt sprzedawany lokalnie
Skarby Serowara Ser Żółty Bursztyn  Tarty 100G

Skarby Serowara Ser Żółty Bursztyn Tarty 100G

Dostępny (28 szt.)
netto: 8,47 zł / szt.
(brutto: 8,89 zł / szt.)
100 g ( 88,90 zł / 1 kg )
Produkt chłodniczy Produkt sprzedawany lokalnie
Skarby Serowara Ser Szafir 180G

Skarby Serowara Ser Szafir 180G

Dostępny (28 szt.)
netto: 13,19 zł / szt.
(brutto: 13,85 zł / szt.)
180 g ( 76,94 zł / 1 kg )
Produkt chłodniczy Produkt sprzedawany lokalnie
Skarby Serowara Ser Rubin 180G

Skarby Serowara Ser Rubin 180G

Dostępny (35 szt.)
netto: 13,19 zł / szt.
(brutto: 13,85 zł / szt.)
180 g ( 76,94 zł / 1 kg )
Produkt chłodniczy Produkt sprzedawany lokalnie
Skarby Serowara Ser Bursztyn 180G

Skarby Serowara Ser Bursztyn 180G

Dostępny (71 szt.)
netto: 13,19 zł / szt.
(brutto: 13,85 zł / szt.)
180 g ( 76,94 zł / 1 kg )
Produkt chłodniczy Produkt sprzedawany lokalnie
Serowara Bursztyn  Ser Skarby 135g plastry

Serowara Bursztyn Ser Skarby 135g plastry

Dostępny (27 szt.)
netto: 11,06 zł / szt.
(brutto: 11,61 zł / szt.)
Produkt zmiennowagowy
Ser Żółty Szafir Skarby Serowara Blok Ok. 2 Kg

Ser Żółty Szafir Skarby Serowara Blok Ok. 2 Kg

Ostatnie sztuki (7.30 Kg)
netto: 61,04 zł / Kg
(brutto: 64,09 zł / Kg)
Produkt zmiennowagowy Produkt chłodniczy Produkt sprzedawany lokalnie
Ser Bursztyn Blok Skarby Serowara około  2 Kg

Ser Bursztyn Blok Skarby Serowara około 2 Kg

Dostępny (13.10 kg)
netto: 61,59 zł / kg
(brutto: 64,67 zł / kg)
1 kg ( 129,34 zł / 2 kg )