Sokołów Golonka Pieczona Około 0,4 Kg
Dostępny
(155 kg)
netto: 41,17 zł / kg
(brutto: 43,23 zł / kg)
1 kg ( 17,29 zł / 0.40 kg )
SmakMAK Wieprzowinka w galarecie 200g
Dostępny
(155 szt.)
netto: 8,60 zł / szt.
(brutto: 9,03 zł / szt.)
200 g ( 45,15 zł / 1 kg )
Dostępny
(155 szt.)
netto: 12,59 zł / szt.
(brutto: 13,22 zł / szt.)
490 g ( 26,98 zł / 1 kg )
Dostępny
(155 szt.)
netto: 7,37 zł / szt.
(brutto: 7,74 zł / szt.)
200 g ( 38,70 zł / 1 kg )
Olewnik Kanapkowa schabowa około 2,2 kg
Dostępny
(19.32 Kg)
netto: 21,23 zł / Kg
(brutto: 22,29 zł / Kg)
1 kg ( 49,04 zł / 2.20 kg )
Golonko Bawarskie Ok 0,4Kg Sokołów
Dostępny
(155 Kg)
netto: 35,95 zł / Kg
(brutto: 37,75 zł / Kg)
1 kg ( 15,10 zł / 0.40 kg )
Golonka Pieczona Z Przyprawami Około 0,5 Kg Nove
Dostępny
(155 kg)
netto: 48,71 zł / kg
(brutto: 51,15 zł / kg)
1 kg ( 25,58 zł / 0.50 kg )
Drosed Wieprzowina W Galarecie Bez E 150 G
Dostępny
(61 szt.)
netto: 5,15 zł / szt.
(brutto: 5,41 zł / szt.)
150 g ( 36,07 zł / 1 kg )
Promocje


