Lubella

Lubella Makaron Pióra 400 g
netto: 6,44 zł / szt.
(brutto: 6,76 zł / szt.)
Lubella Makaron alfabet 350 g
netto: 6,44 zł / szt.
(brutto: 6,76 zł / szt.)
Lubella Makaron cyferki 350 g
netto: 6,44 zł / szt.
(brutto: 6,76 zł / szt.)
Lubella Makaron Spaghetti 550 g
netto: 6,44 zł / szt.
(brutto: 6,76 zł / szt.)
Lubella Filini Makaron Nitki cięte 550 g
netto: 6,44 zł / szt.
(brutto: 6,76 zł / szt.)
Lubella Penne Rigate Makaron Pióra 550 g
netto: 6,44 zł / szt.
(brutto: 6,76 zł / szt.)
Lubella Eliche Makaron Świderki 550 g
netto: 6,44 zł / szt.
(brutto: 6,76 zł / szt.)
Lubella Makaron Świderki 400 g
netto: 6,30 zł / szt.
(brutto: 6,62 zł / szt.)
Lubella Makaron Rakiettoni 400g
netto: 6,06 zł / szt.
(brutto: 6,36 zł / szt.)
Lubella Mąka PełnoZiarnista Pszenna Typ 2000 1 Kg
netto: 5,67 zł / szt.
(brutto: 5,95 zł / szt.)
Lubella Makaron Pełne Ziarno Spaghetti 400 G
netto: 5,60 zł / szt.
(brutto: 5,88 zł / szt.)
Lubella Makaron Pełne Ziarno Świdry Fusilli 400 G
netto: 5,60 zł / szt.
(brutto: 5,88 zł / szt.)
Lubella Makaron Łazanki 400 G
netto: 5,27 zł / szt.
(brutto: 5,53 zł / szt.)
Lubella Mąka Puszysta Luksusowa Typ 550 1 Kg
netto: 5,11 zł / szt.
(brutto: 5,37 zł / szt.)
Lubella Mąka Puszysta Poznańska Typ 500 1 Kg
netto: 5,11 zł / szt.
(brutto: 5,37 zł / szt.)
Lubella Makaron Jajeczna Krajanka 250 G
netto: 5,11 zł / szt.
(brutto: 5,37 zł / szt.)
Lubella Mąka Puszysta Uniwersalna Typ 520 1 Kg
netto: 5,11 zł / szt.
(brutto: 5,37 zł / szt.)
Lubella Mąka puszysta tortowa typ 450 1 kg
netto: 5,11 zł / szt.
(brutto: 5,37 zł / szt.)
Wadowicki Makaron Spaghetti 400 G
netto: 4,98 zł / szt.
(brutto: 5,23 zł / szt.)
Lubella Makaron 4-Jajeczna Fale 250 G
netto: 4,98 zł / szt.
(brutto: 5,23 zł / szt.)
Lubella Makaron 4-Jajeczna Świderki 250 G
netto: 4,98 zł / szt.
(brutto: 5,23 zł / szt.)
Lubella Owsianka Xxl Z Bananami I Truskawkami 170G
netto: 4,90 zł / szt.
(brutto: 5,14 zł / szt.)
Lubella Makaron Pełne Ziarno Świdry Fusilli 400 G
netto: 4,45 zł / szt.
(brutto: 4,67 zł / szt.)
Lubella Owsianka Z Bananami I Truskawkami 100G
netto: 4,03 zł / szt.
(brutto: 4,23 zł / szt.)
Lubella Owsianka Z Bananami I Kakao 100 G
netto: 3,95 zł / szt.
(brutto: 4,15 zł / szt.)
Lubella Owsianka Z Malinami I Daktylami 100G
netto: 3,95 zł / szt.
(brutto: 4,15 zł / szt.)
Lubella Di Riso Przekąska Truskawka I Ryż 100 G
netto: 3,95 zł / szt.
(brutto: 4,15 zł / szt.)
Lubella Di Riso Przekąska Mango I Ryż 100 G
netto: 3,95 zł / szt.
(brutto: 4,15 zł / szt.)